Biuro Detektywistyczne FEMINA

 

W celu potwierdzenia lub zaprzeczenia domysłom, iż nasz partner dopuszcza się zdrady małżeńskiej warto skorzystać z usług licencjonowanego prywatnego detektywa. 

Nasza Agencja Detektywistyczna posiada bogate doświadczenie w wykrywaniu zdrad. Pracują u nas detektywi z wymaganą licencją i profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Aby skutecznie wykryć zdradę potrzebny jest również spryt, inteligencja oraz kobieca intuicja. Jesteśmy w stanie ustalić personalia osoby, z którą spotyka się współmałżonek/partner. W celu profesjonalnego wykonania usługi detektywistycznej korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych tak aby dodatkowo zoptymalizować koszty usługi prywatnego detektywa.

Współpracę detektywistyczą z klientem zaczynamy od rozmowy w dogodnym i dyskretnym dla niego miejscu, następnie podpisujemy umowę na działania detektywistyczne. Udzielamy także wstępnym porad prawnych wyjaśniając na czym polega różnica w dowodach na zdradę a dowodach zdrady do sądu tak aby udowodnić winę małżonkowi.

Po zakończeniu usługi detektywistycznej dostajecie Państwo RAPORT z dokumentacją fotograficzną, dzięki której możecie wygrać sprawę w sądzie.

Typowe objawy zdrady małżeńskiej  głównie zdrady u męża to:  późne powroty z pracy, ukrywanie rozmów telefonicznych, częste sms-y o różnych porach dnia i nocy,  tzw. „spanie” z telefonem i pilnowanie go jak „twierdzy”, zmiana wyglądu, brak zainteresowania seksem, częste stwarzanie wymówek aby tylko jak najpóźniej położyć się do łóżka, „nieobecność” partnera, częste zamyślenia, brak czułości ze strony partnera, częsta kłótliwość i wypominanie czegokolwiek, zapach perfum na ubraniu i na pasach w samochodzie ślady włosów, kąpiele zaraz po powrocie do domu. Oczywiście nie można wpadam w panikę gdy zauważymy powyższe obajwy.

Zapraszamy na naszego bloga detektywistycznego www.specjalistki-od-zdrad.blogspot.com, gdzie opisujemy nasze przemyślenia związane z kobietą i rozwód oraz jak uzyskać w Warszawie pomoc w rozwodzie. Same jesteśmy kobietami i wiemy, że zdrada i rozwód to ciężkie przeżycie. Jako profesjonaliści polecamy profesjonalne doradztwo prawne w Warszawie (www.adwokat-bulinska.pl) oraz polecamy wsparcie psychologiczne prowadzone przez centrum terapii Lwa Starowicza.